Order of play Monday 07 Sep 2015

Tournament Online - Tennis Tournament Planner

Court 1
Starting at 09:00 BS
Ukpioronfo IKOLO (GRN)Harley CRONIN (SAM)3-6 7-5 6-1
Followed by BS
Paul OLIVER (IVB)Edgell TIGONA (VAN)6-0 6-0
Not Before 12:00 GS
Louie-Ada MCCLELLAND (SCO)Sauleone SAIPELE (SAM)6-1 6-1
Not Before 15:00 BD
Reuben BIGG (NFK) /
William PARTRIDGE (NFK)
Di-Ge REUPENA (SAM) /
Ethan SAMAU (SAM)
7-5 6-0
Followed by XD
Violet APISAH (PNG) /
Matthew STUBBINGS (PNG)
Kiana MARSHALL (BAR) /
Cordell WILLIAMS (ANT)
7-5 6-0
Court 2
Starting at 09:00 BS
Stuart PARKER (JEY)Jack OLDFIELD (GGY)6-0 6-0
Followed by BS
Matthew STUBBINGS (PNG)Devrath NARAYAN (FIJ)6-1 6-3
Not Before 12:00 GS
Zani BARNARD (RSA) [2]Nabila YUSRI (MAS)7-5 6-3
Not Before 15:00 BD
Brent OLDFIELD (GGY) /
Jack OLDFIELD (GGY)
Mark RUNA (VAN) /
Edgell TIGONA (VAN)
6-1 6-0
Followed by XD
Lesedi JACOBS (NAM) [3] /
Kukutla MOTLOJOA (LES)
Rida KHALID (PAK) /
Muzammil MURTAZA (PAK)
6-2 6-2
After Rest, Not Before 16:30 XD
Louie-Ada MCCLELLAND (SCO) /
Ewen LUMSDEN (SCO)
Vanessa BROWN (NFK) /
Reuben BIGG (NFK)
6-0 6-1
Court 3
Starting at 09:00 BS
Cordell WILLIAMS (ANT)Ajani THOMAS (LCA)6-2 6-2
Followed by BS
Xander OWEN-VASILIS (ANU)Popai LEONG (SOL)w.o.
Not Before 12:00 GS
Joely LOMAS (WAL)Tunemwa FAKAOFO (KIR)6-0 6-0
Not Before 15:00 BD
Jean - Philippe MURRAY (LCA) /
Ajani THOMAS (LCA)
Ukpioronfo IKOLO (GRN) /
Stuart PARKER (JEY)
2-4 Ret.
After Rest, Not Before 16:30 XD
Rebekah O'LOUGHLIN (WAL) /
Ricky HERNANDEZ TONG (WAL)
Daniela TIGONA (VAN) /
Mark RUNA (VAN)
6-0 6-0
Court 4
Starting at 10:00 BS
Semisi FANGUNA (TGA)William PARTRIDGE (NFK)6-3 6-2
Not Before 12:00 GS
Violet APISAH (PNG) [4]Kiana MARSHALL (BAR)6-1 6-2
Followed by GS
Laumanu TEU (TGA)Daniela TIGONA (VAN)6-1 6-1
After Rest, Not Before 16:30 XD
Sauleone SAIPELE (SAM) /
Harley CRONIN (SAM)
Tunemwa FAKAOFO (KIR) /
Marco MENDEZ (BIZ)
6-2 6-1
Court 5
Starting at 09:00 BS
Marco MENDEZ (BIZ)Falealoto SOKOMANI (TUV)6-2 6-3
Followed by GS
Marieta NHAMITAMBO (MOZ)Amy ELLIOTT (NFK)6-1 6-1
Not Before 12:00 GS
Lesedi JACOBS (NAM) [3]Rida KHALID (PAK)6-0 6-2
Followed by XD
Laumanu TEU (TGA) /
Semisi FANGUNA (TGA)
Nabila YUSRI (MAS) /
Hao Sheng KOAY (MAS) [4]
7-6(4) 6-2